Türkiye’deki en iyi Sony Xperia X Compact fırsatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. En ucuz Sony Xperia X Compact’ı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu ürünü satın almadan önce güncel listemiz göz atmayı ihmal etmeyin. Ayrıca ürünle ilgili merak ettiklerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.

En iyi Sony Xperia X Compact fırsatlarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz, zira Sony’nin son kompakt akıllı telefonunu elinize almanın en iyi ve en ucuz yollarını bulmak için interneti temizledik.

Xperia X Compact, Sony’den bir diğer fantastik akıllı telefon ve elle rahatça sığabilen 4.6 inçlik 720p ekran ile birlikte geliyor. Sony bir kez daha piyasanın önde gelen kameralarından biriyle bir telefon üretti. 23MP’de kesinlikle yüksek çözünürlüklü ve otofokusun inanıldığı görülüyor: 0,03 saniyelik keskin net görüntü elde etmek için gereken tek şey.

Daha küçük bir ekranla birlikte daha küçük bir fiyat etiketi gelir ve aşağıdaki fırsatlardan göreceğiniz gibi ellerinizi bu mini merakla almanın uygun fiyatlı yolları vardır.

Bu, yeni bir telefon aramak için mükemmel bir zamandır ve 2017 şimdi tam hızlanarak, Mayıs indirimleri bir sürü getirdi. Elde ettiğimiz en iyi Sony Xperia X Compact fırsatlarını öğrenmek için birini kullanın.

Ürünün Türkiye fiyatları eklenecek…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here