Türkiye’deki en iyi Sony Xperia X fırsatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. En ucuz Sony Xperia X’i arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu ürünü satın almadan önce güncel listemiz göz atmayı ihmal etmeyin. Ayrıca ürünle ilgili merak ettiklerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.

Harika amiral gemisi Sony Xperia X akıllı telefon için en iyi fırsatları arıyorsanız, doğru yere geldiniz ve 2017 yılının Mayıs ayında o kadar çok harika fırsatla yeni bir akıllı telefon almak için mükemmel bir yıldı.

Xperia X ile Sony bir kez daha piyasanın önde gelen kameralarından biriyle bir telefon üretti. 23MP’de kesinlikle yüksek çözünürlüklü ve otofokusun inanıldığı görülüyor: 0,03 saniyelik keskin net görüntü elde etmek için gereken tek şey. Bir kez daha yakışıklı yapım kalitesi mükemmel ve Xperia X 5 inç geniş ekranına rağmen rahat tutuyor.

Xperia X, Sony’nin en modern özelliklerin uygun fiyatlarla birleşmesinde ne kadar iyi olduğunu kanıtlıyor ve aşağıda verilen fırsatlardan da anlaşılacağı üzere, yeni akıllı telefona zarar vermeden elinizi tutmanın cazip yolları var. banka.

Ürünün Türkiye fiyatları eklenecek…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here