Sizler için 2017’nin En İyi Ücretsiz iPad Oyunlarını Listeledik

5. Solid Soccer

Solid Soccer, Amiga klasik Bayan Futbol’un görsel görünümüne sahip olmasına rağmen, Angry Birds’le futbol oyunlarından çok daha fazla garip kontrollere sahip olan daha sakin bir oyun.Küçük oyuncularınız sahada dolaşırken, mücadele ve ateş etmek için sürükle ve bırak hareketlerini kullanırsınız veya sürüklenmek için sola ve sağa kaydırmanız yeterli

4. Guessy Stars

İşte ‘Verby Noun’ lakabı ve tıknaz görsel grafikleri olan bir başka oyun. Ancak, Guessy Stars, bu alanlarda Crossy Road’dan ayrılsa da, aslında güzel tasarlanmış bir trivia oyunu. Bu sayede 300 ünlü yüzü tahmin etmeniz gerekiyor.

3. Super Hyper Ball 2

 

Tuğla kırma oyunlarını sever misiniz? Top atma langırtını beğendiniz mi? Eğer öyleyse, ikisini birden birleştiren Super Hyper Ball 2’den keyif almamanız içten bile değil. Burada topa vuracak tekerlerin yanı sıra ekranın dibinde ileri geri hareket eden küçük bir yarasa da alırsınız.Ve ulaşılması güç hedefleri ve tuğlayı havaya uçurmak için tetiklenebilecek güç kaynakları da var.

 

2. Brick Shot

Brick Shot oyunu basitleştirilmiş bir Tetris gibidir. Burada sadece bir şekil var – dikdörtgen bir tuğla – ve dört sütundan birine ateş etmeniz gerekir, böylece satırları doldurup onları ortadan kaldırmayı hedefliyorsunuz. IPad’de en azından parmaklarınız dinlenme alanı buluyor ve gözleriniz gelen duvarları daha kolay izleyebiliyor. Devam eden başarı alternatif modların kilidini açar, ancak açık olan mod muhtemelen en iyisidir.

1. The Battle of Polytopia

Minyatür uygarlıkları karşı karşıya getiren Polytopia Savaşı, küçük bir izometrik dünyaya hakim olmayı amaçlar. Daha güçlü üniteler inşa etmek için keşfetmek, köyü yakalamak, rakiplerini canlandırmak ve yeni teknolojiler keşfetmek gereklidir.Uygarlıkla karşılaştırıldığında nispeten basit olmasına rağmen, Polytopia bol miktarda derinliğe sahiptir ve yüksek zorluk seviyelerine girdiğinizde zor olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin