Instagram son dönemde korkunç bir platform halini aldı. Kullanıcılarının yoğun şekilde zaman harcadığı Instagram’da her gün milyonlarca içerik paylaşılıyor. Bunların önemli bir kısmı da videolar. Instagram’da izin verilen videolar paylaşılırken, bazı kullanıcılar bu videoları indirmek istiyorlar. Peki Instagram videoları nasıl indirilir? Özellikle bu videoları PC’ye indirmek birçok kişinin merak ettiği bir konu.

Instagram videoları indirmek

Instagram videolarını PC’nize ya da akıllı telefonunuza indirmenin birden çok yolu bulunuyor. Öncelikle sizlere PC’ye indirmeniz için yapmanız gerekenlerden söz edelim. Bunun için size birkaç tane siteden söz edeceğiz. Bunlardan ilki, “Dredown”. Bu siteye girdikten sonra solda bulunan Instagram sekmesine basıp indirmek istediğiniz Instagram videosunun linkini buraya kopyalamanız ve “DreDown” butonuna basmanız yeterli.

Bu siteye buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

İkinci site ise TorchBrowser. Bunda ise eklenti olarak tarayıcınıza kurup, videoları indirebilirsiniz.

Bu siteye buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

iOS ve Android için Instagram video indirme

Mobil tarafında ise işler tahmin edebileceğiniz üzere uygulama üzerinden yürüyor. Burada bahsedeceğimiz uygulamaların başında InstaSave geliyor. Hem iOS hem de Android kullanıcıları için geliştirilen uygulama aynı taktik kullanılarak videoları cihazınıza indirmenize olanak sağlıyor.

InstaSave’i iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Instagram’da video indirme konusunda merak ettiklerinizi bize alt taraftan sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin