Nintendo’nun en yeni oyunu Super Mario Run’ı bir akıllı telefon veya tabletten indirin ve hemen oynamaya başlayın!

Super Mario Run, App Store ve Google Play Store’da indirilmeye sunuldu; bu sayede iPhone, iPad veya Android cihazınızda şu an için ücretsiz * (daha fazla bilgi için aşağıya bakınız) indirebilirsiniz.

Nintendo, iPhone ve iPad’in çıkış tarihi için 15 Aralık tarihini vermiş ve dünyada 151 ülkede oyunu indirmeye sunmuştu.

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Nintendo’nun simgesel karakterini oynamak istiyorsanız, Super Mario Run’ı nasıl indirebileceğinizi ve oynayabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

İlgili: YouTube’dan müzik nasıl indirilir?

Super Mario Run nasıl indirilir ve oynanır?

Super Mario Run iOS’da nasıl indirip oynanır?

22 Mart 2017’de piyasaya sürülen Android sürümünden önce, iPhone veya iPad için yayınlanan oyun ilk olarak iOS sahipleri için indirilebilir hale gelmişti.

iOS için Super Mario Run’ı indirmek için, iPhone veya iPad’inizdeki uygulama mağazasını (App Store) açın ve ‘Super Mario Run’ı arayın.

İlgili: En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları – 2017

Buradan indirebilirsiniz: Super Mario Run – iOS

Uygulamayı bulduktan sonra “İndir” butonuna dokunmanız yeterlidir; ancak dikkat edin yalnızca ilk birkaç ye seviye ücretsiz erişebilirsiniz. Bundan sonra, tam oyunu elde etmek için 9,99 ABD Doları (£ 7,99,) harcamanız gerekecek.

Satın alma işlemine devam etmeden önce oyunu satın alma izniniz olduğundan emin olmalısınız. Oyunu satın alma için düğmesine dokunun, otomatik olarak indirip yükleyecektir. Artık Super Mario Run’ın her bir seviyesini iOS cihazınızda oynatabilirsiniz.

Unutmayın ki Nintendo’nun koşucusu yalnızca çevrimiçi bir oyundur; yani, bir Kablosuz veya hücresel bağlantıya sahip değilseniz oyuna başlayamazsınız. Bu kesinlikle bazıları için bir sorun olacak, ancak diğerleri için değil. Dolayısıyla, paranızı uygulamaya vermeden önce en azından bunu göz önünde bulundurmak iyi olacaktır.

Android’de Super Mario Run’ı nasıl indirebilir ve oynayabilirim?

Super Mario Run, nihayet 22 Mart’ta Android için yayınlandı ve böylece iOS’un oyun üzerindeki etkisine son verdi.

Oyunu Android’de indirmek de aynı iOS’ta olduğu kadar basittir: Oyunu cihazınıza indirmek için Google Play Store’a gidin, ‘Super Mario Run’ kelimesini aratın ve Yükle’ye basın.

Buradan indirebilirsiniz: Super Mario Run – Android

Tıpkı iOS sürümü gibi, Android için Super Mario Run’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak tüm seviyelere erişebilmek için 9.99 ABD Doları (£ 7.99) ödemeniz gerekir. Android’de de oynamak için İnternet bağlantısı da gerekiyor.

Super Mario Run ile ilgili merak ettiklerinizi bize bu başlık altından sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin