Türkiye’de teknoloji alanında bildiğiniz üzere onlarca site mevcut. Her biri kendi takipçi kitlesi için güncel teknoloji haberleri, incelemeleri yayınlıyorlar. Biz onlardan ayrılarak, sizleri de işin içerisine katarak Türk tüketiciler için “gerçek” bir teknoloji satın alma rehberi oluşturmak istiyoruz.

TeknoTribün’de ürün karşılaştırmaları, ürünler hakkında bilgilerin yanında en önemlisi olan “gerçek” kullanıcı yorumları olacak. Bu şekilde ürünler hakkında gerçekten onları kullanan, birinci ağızdan, kullanıcı deneyimlerini alabilecek ve ona göre alışveriş yapabileceksiniz. Aynı zamanda sitemizde karşılaştırmaların yanında, hız testleri, “nedir, nasıl yapılır?” içeriklerimizin yanında “Hangi Telefon?” kategorimizle de yeni telefon almak isteyen takipçilerimize yardım edeceğiz. Bu arada “Soru-cevap” alanımızdan da herhangi bir konuda sormak istediğiniz şeyleri bizlere ve takipçilerimize sorabileceksiniz.

Bunların yanı sıra sitemizin, güncel ve sosyal olması için kaliteli bir ekiple hizmet vereceğiz. Umarız sitemizden faydalanabilir, aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Henüz beta aşamasında olan TeknoTribün, çok yakında video içeriklerle de yayın yapmaya başlayacak. Bizi takip ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin